تاریخچه و نحوه شکل گیری

شرکت مهندسی هانا ارتباطات هوشمند با نام تجاری هاناتل  با شماره ثبت 495546  با همکاری جمعی از مدیران و متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات و با هدف ارائه جدیدترین خدمات تخصصی شبکه های مخابراتی در تهران تاسیس گردیده است.
این مجموعه پاسخی است به نیاز موسسات و سازمان ها و شرکت های بزرگ و متوسط کشور در زمینه فروش تجهیزات شبکه و مخابرات و خدمات تخصصی زیرساخت شبکه، امنیت شبکه و ارتباطات یکپارچه بر اساس شناختی دوگانه از خواست مشتری و راه حل مناسب.  گروه هاناتل خدمات خود را با تکیه بر تخصص، دانش فنی و تجربیات کارشناسان خود در قالب یک کار گروهی و تخصصی ارائه می‌کند. این متخصصین علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی علمی و سوابق ارزشمند کاری، دارای مدارک گوناگون از مراجع  صنعت
IT   و مخابرات دنیا می باشند.

 

اهداف و خط مشی

مهمترین عامل ، در کسب هر موفقیتی ، تدوین و مشخص کردن دقیق اهداف می باشد. هدف گذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است و این اهداف هستند که مقصد و مسیر زندگی فردی و سازمانی را روشن می کنند

شرکت مهندسی هاناتل، یکی از شرکت های فعال در زمینه شبکه و مخابرات میباشد که بر آن است تا با نگاهی بلند مدت، گام هایی در راستای افزایش آگاهی ، مبنی بر فن آوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطاتی بردارد و مرکزی معتبر برای تجمع نیروهای فکری و اجرایی فعال در این حوزه باشد تا بتواند ضمن حضور گسترده و فعال در بازارهای داخلی و خارجی فرصتی برای کارسازی و اشتغال و نیز تربیت نیروهای متخصص فراهم سازد.

  شرکت هاناتل نیز از این قائده مستثنی نیست و با آگاهی از این مهم  ، در رسیدن به اهداف زیر برنامه ریزی نموده  و تلاش می نماید :

 

1-  تبدیل نام شرکت به یک برند بین المللی و قابل اطمینان 

2-  ایجاد ارتباط برد/ برد با مشتری و ارائه محصول و خدمات متناسب با نیاز مشتریان

2- ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای در حوزه مخابرات ماهواره ای  و کابلی

3- تبدیل شدن به معیاری برای سنجش کیفیت خدمات

4- دستیابی به بهترین روش مشتری پسند برای ارائه خدمات

5- فراهم نمودن بستر شغلی برای افراد بیشتر به صورت مستقیم و غیر مستقیم

6- بومی سازی فن آوری های پیشرفته  شبکه و مخابرات

 

چشم انداز

این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ی استفاده‌ی صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف، در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازاراست.
برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی‌ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده‌ها در یک سازمان و ارسال امن آنها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می‌آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیت های شرکت قرار دارد. همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد. دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه‌ای بر این مدعاست.
انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.

 

تلفيق زندگي امروز با دنیای فناوري اطلاعات و ارتباطات که با سرعت زيادي رو به حرکت است، نيازمند ارائه راهکارها و تجهيزاتي در اين عرصه مي باشد که فعاليت در اين زمينه را مستلزم استفاده از تکنولوژي های روز دنيا در جهت پيشرفت و سهولت در انجام کار نموده است.

آدرس و تماس با ما

ایران، تهران - بزرگراه جلال آل احمد - جنب پل آزمایش - ساختمان غدیر - طبقه دوم

 


 تلفن :  58492000 021

 

 فکس : 58492000 021

 

همراه : 09127131128

 

 ایمیل : info @ Hanatel.ir

 
 سایت : www.Hanatel.ir

محصولات

Template Design:Dima Group